Reagon Fero pas lajmeve të fundit për arrestimin e tij: Ka lezet

  • E.K /
  • 25 May 2024 - 15:15
Reagon Fero pas lajmeve të fundit për arrestimin e tij: Ka lezet

Në disa media rozë u raportua lajmi se Fero është arrestuar, përcjell “Kosova Sot Online”.

Fero, ka publikuar një fotografi, duke reaguar në një mënyrë indirkte për situatën në fjalë.

Fero është shfaqur nga Shkupi duke pirë kafë dhe duke thënë se kafja e Shkupit ka lezet.

“I pash diqka do postime, veq di me ju thonë qe kafja e shkupit ka lezet”, ka shkruar Fero.

(Kosova Sot Online)