Meriton Mjekiqi humb garën për të fituar 'Big Brother Albania VIP 3', zë vendin e pestë

  • A.P /
  • 25 May 2024 - 21:40
Meriton Mjekiqi humb garën për të fituar 'Big Brother Albania VIP 3', zë vendin e pestë

Pas 133 ditëve, edicionit të  'Big Brother Albania VIP 3, i erdh fundi, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Nga 5 finalistë:  Romeo, Egla, Juli dhe Heidi, Meriton Mjekiqi zuri vendin e pestë.

Kjo ishte e papritur, por ja që ndodhi...

(Kosova Sot Online)