Luizi publikon fotografinë e bukur me vajzën e tij

  • E.K /
  • 28 May 2024 - 12:48
Luizi publikon fotografinë e  bukur me vajzën e tij

Këngëtari i njohur, Luiz Ejlli, ka pak kohë që është që është bërë baba për herë të parë, shkruan “Kosova Sot Online”.

Luizi ka publikuar një fotografi me vajzën e tij, duke mos e zbuluar fytyrën e saj.

Kiara dhe Luizi janë një prej cifteve më të pëlqyera për publikun shqiptar.

(Kosova Sot Online)