Roberti i bën koment unik të dashurës së tij, ajo shfaqet e “zjarrtë” me bikini

  • E.K /
  • 31 May 2024 - 08:38
Roberti i bën koment unik të dashurës së tij, ajo shfaqet e “zjarrtë” me bikini

Këngëtari, Robert Berisha dhe e dashura e tij, Ana Skrel shumë shpesh shfaqen në momente romantike, shkruan “Kosova Sot Online”.

Këtë herë, Ana ka publikuar pamje, ku ajo shfaqet me bikini.

E në këtë fotografi, nuk ka munguar as komenti nga ana e Robertit.

Roberti ka komentuar duke vendosur një ikon të zemrës.

(Kosova Sot Online)