Shkurte Fejza gati për ta jetësuar koncertin '50 vjet Zëri i Kombit'

  • A.P /
  • 03 June 2024 - 15:46
 Shkurte Fejza gati për ta jetësuar koncertin '50 vjet Zëri i Kombit'

Të shtunën më 8 qershor 2024, duke filluar nga ora 20:00, në Sallën e madhe të Pallatit të Rinisë dhe Sportit në Prishtinë, artistja e njohur e këngës shqipe Shkurte Fejza do ta jetësojë koncertin "Shkurte Fejza - 50 vjet Zeri i Kombit", shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Prandaj të gjitha ata që kanë kohë ta shijojnë muzikë e bukur live interpretuar nga bylbyli i muzikës Shkurte Fejza, le të bëhen gati.

Ky koncert nuk paguhet por përjetohet vetem njëherë, është falas sepse dhurohet nga Shkurte Fejza për ju adhuruesit e kenges se bukur shqipe.

 


(Kosova Sot Online)