Elita publikon fotografinë e bukur dhe emocionuese duke fjetur bashkë me fëmijët e saj

  • E.K /
  • 05 June 2024 - 08:36
Elita publikon fotografinë e bukur dhe emocionuese duke fjetur bashkë me fëmijët e saj

Elita Rudi cilësohet si një prej moderatorëve më të bukura shqiptare, shkruan “Kosova Sot Online”.

Elita shquhet edhe për bukurinë e saj natyrale.

Rudi është nënë e dy fëmijëve.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi të bukur bashkë me dy fëmijët e saj, ku ata shfaqen afër saj duke fjetur.

“Por prapë kanë qef me nanën me flejt”, ka shkruar Elita.

(Kosova Sot Online)