'Nuse me lezet' vjen përplot ritëm nga Erblin Hoxha

  • A.P /
  • 10 June 2024 - 18:13
'Nuse me lezet' vjen përplot ritëm nga Erblin Hoxha

Këngëtari i ri Erblin Hoxha, ka publikuar këngën e tij më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Nuse me lezet" mban titullin kënga e cila vjen në parg të sezonës së verës.

 

Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

Premierë:  "Nuse me lezet" nga Erblin Hoxha.

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)