Xhensila mahnit me pamjen, shfaqet e lumtur me fëmijët e saj

  • E.K /
  • 11 June 2024 - 08:41
Xhensila mahnit me pamjen, shfaqet e lumtur me fëmijët e saj

Këngëtarja, Xhensila Myrtezaj, është kryefjala kohët e fundit për shkak të jetës së saj private, shkruan “Kosova Sot Online”.

Së fundmi, Xhensila ka publikuar pamje me fëmijët e saj.

Ajo shfaqet e lumtur bashkë vajzën dhe djalin e saj, ku duket në formë të mirë fizike.

(Kosova Sot Online)