“Përgjithmonë”, Meritoni shfaqet duke e përqafuar Ilnisën

  • E.K /
  • 11 June 2024 - 10:11
“Përgjithmonë”, Meritoni shfaqet duke e përqafuar Ilnisën

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi janë një nga çiftet më të komentuara të momentit, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ilnisa ka publikuar një fotografi, ku Meritoni shfaqet duke e përqafuar atë.

“Përgjitmonë dhe përngaherë”, ka shkruar Ilnisa.

(Kosova Sot Online)