Baby G: Vajzat e mira i bëjnë gjërat fshehtas

  • A.P /
  • 12 June 2024 - 15:34
Baby G: Vajzat e mira i bëjnë gjërat fshehtas

 Baby G është shprehur se publiku preferon vajza të cilat i pëlqejnë të jenë më të rezervuara në veprimet e tyre, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Ndërsa shtoi se ndryshe nga to, Baby G nuk ka komplekse dhe i pëlqen t’i bëjë gjërat hapur edhe në aspektin e dashurisë.

“Shumë vajza që duken të mira, i bëjnë gjërat fshehtas, unë që s’e kam problem, dal e keqja”, tha ajo.

Image

(Kosova Sot Online)