'Paja e nusnisë' vjen nga Fatjeta Barbullushi

  • A.P /
  • 12 June 2024 - 19:18
'Paja e nusnisë' vjen nga Fatjeta Barbullushi

Këngëtarja e njohur Fatjeta Barbullushi, ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Paja e nusnisë" mban titullin kënga e cila vjen me interpretim të shkëlqyer nga këngëtarja.

 

"Kanga “Paja e nusnisë”  vjen e freskët në një kontekst melankolik, ndoshta sepse largsia  aktuale nga kontekti i thelbsores e ban të tillë", ka theksuar këngëtarja.

 Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.


Premierë:  "Paja e nusnisë" nga Fatjeta Barbullushi.

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)