Dijonis Biba fituesi i edicionit të parë të “Ferma VIP”

  • E.K /
  • 13 June 2024 - 08:33
Dijonis Biba fituesi i edicionit të parë të “Ferma VIP”

Dijonis Biba ka fituar në “Ferma VIP”, përcjell “Kosova Sot Online”.

Publiku përcaktoi si fitues Dijonisin.

Gjashtë fermerët, të cilët ishin në finalë ishin: Baby G, Ditea Berisha, Dijonis Biba, Renis Gjoka, Florian Agalliu dhe Çiljeta Xhilaga.

(Kosova Sot Online)