Çiljeta: Kam marrë gjëra përsipër për të mbuluar të tjerët

  • A.P /
  • 13 June 2024 - 17:17
Çiljeta: Kam marrë gjëra përsipër për të mbuluar të tjerët

 Çiljeta është shprehur se është treguar e drejtë me të gjithë fermerët dhe nuk ka lënduar asnjë, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

 

“Unë natyrë që t’i hyj njeriu në hak është shumë e vështirë, nuk ndodh. Dhe kur pendohem me ndonjë gjë, ndodh në sekondë dhe i kthehem pas. E kuptoj dhe di si t’i rrgeulloj gjërat, ashtu siç kam bërë në jetën time. Madje kam marrë dhe gjëra përsipër për të mbuluar të tjerët”, tha Çiljeta.

Image

(Kosova Sot Online)