Adelina me paraqitjen e saj, kryefjalë në koncertin e 25 vjetorit të çlirimit të Kosovës

  • A.P /
  • 13 June 2024 - 18:47
Adelina me paraqitjen e saj, kryefjalë në koncertin e 25 vjetorit të çlirimit të Kosovës

Në koncertin e organizuar për nder të 25 vjetorit të çlirimit të Kosovës, artistja e njohur Adelina Ismaili ka shkëlqyer me përformancën e saj, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Para publikut të pranishëm, Ismaili ka interpretuar disa prej hiteve të saj shoqëruar me duartrokitjet e publikut.

Rikthimi dhe përformanca e divës padyshim ishin kryefjalë e këtij koncerti jubilar.

Në vijim foto nga koncerti...

Image

(Kosova Sot Online)