Fatmira Breçani ndan lajmin e bukur me ndjekësit e saj

  • E.K /
  • 14 June 2024 - 08:34
Fatmira Breçani ndan lajmin e bukur me ndjekësit e saj

Këngëtarja e njohur dhe mjaft e dashur për pblikun shqiptar, Fatmira Breçani, ka ndarë një lajmë të gëzueshëm me fansat e saj shkruan “Kosova Sot Online”.

Breçani ka njoftuar se është bërë gjyshe për herë të dytë.

Këngëtarja ka publikuar disa pamje të foshnjës, teksa ka treguar se nipi i saj quhet Unik.

(Kosova Sot Online)