Kiara publikon foton e ëmbël të vëllait të saj bashkë me vajzën e saj

  • E.K /
  • 14 June 2024 - 12:41
Kiara publikon foton e ëmbël të vëllait të saj bashkë me vajzën e saj

Moderatorja, Kiara Tito, ka publikuar një fotografi të bukur të vëllait dhe vajzës së saj, shkruan “Kosova Sot Online”.

Vëllai i Kiarës shihet duke e mbajtur në krahën mbesën e tij.

‘Daja Ryan’ ka shkruajtur Kiara.

(Kosova Sot Online)