Getinjo shfaqet i lumtur me Mozzikun dhe me prindërit : Rehatia shpirtërore

  • E.K /
  • 14 June 2024 - 13:07
Getinjo shfaqet i lumtur me Mozzikun dhe me prindërit : Rehatia shpirtërore

Këngëtari, Getinjo, ka publikuar një fotografi me familjen e tij, shkruan “Kosova Sot Online”.

Getinjo shfaqet bashkë me prindërit dhe vëllaun e tij, Mozzik.

“Rehatia shpirtërore”, ka shkruar Getinjo.

(Kosova Sot Online)