'Xhelozia' vjen nga Dafina Dauti dhe Nimi

  • A.P /
  • 14 June 2024 - 16:00
'Xhelozia' vjen nga Dafina Dauti dhe Nimi

Këngëtarja e njohur Dafina Dauti, ka publikuar këngën më të re në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Xhelozia" mban titullin kënga, e cila vjen në duet me këngëtarin Nimi.

 


Kënga vjen  e realizuar dhe me videoklip.

Premierë: "Xhelozia" nga Dafina Dauti dhe Nimi.

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)