Leonora Jakupi sot sjell këngën e re “Jam Drenicë, jam Dukagjin” me këtë këngëtar

  • E.K /
  • 15 June 2024 - 09:34
Leonora Jakupi sot sjell këngën e re “Jam Drenicë, jam Dukagjin” me këtë këngëtar

Këngëtarët, Leonora Jakupi dhe Lok Komoni, sot sot do të sjellin një këngë të re, shkruan “Kosova Sot Online”.

Bashkëpunimi i tyre titullohet “Jam Drenicë, jam Dukagjin”.

Kënga është me tematike patriotike.

Ndërsa, kënga do të publikohet sot në orën 18:00.

(Kosova Sot Online)