Roberti dhe e dashura e tij shfaqen të lumtur, fotografia e tyre merr vëmendje

  • E.K /
  • 15 June 2024 - 10:35
Roberti dhe e dashura e tij shfaqen të lumtur, fotografia e tyre merr vëmendje

Këngëtari, Robert Berisha dhe partnerja e tij, Ana Skrel, janë bërë një prej emrave më të përfolur në mediat rozë, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ana ka publikuar momente në praninë e partnerit të saj, Robertit.

Dyshja në fjalë janë shfaqur pranë njëri tjetrit, teksa shfaqen të lumtur.

(Kosova Sot Online)