Heidi me fjalë falënderuese për Romeon, emocionon me fjalët

  • E.K /
  • 15 June 2024 - 14:15
Heidi me fjalë falënderuese për Romeon, emocionon me fjalët

Heidi Baci dhe Romeo Veshaj, janë një prej çifteve më të pëlqyera të momentit, shkruan “Kosova Sot Online”.

Heidi ka publikuar një fotografi me Romeon, ku ka shkruar se e don shumë atë dhe se është vajza më me fat në botë.

“Fillimisht duam tju falënderojmë të gjithëve për gjithë dashurinë që na keni dhuruar. Sa e dua këtë Romeon, është zemra ime. Jam goca më me fat në botë”, shkruan ajo.

(Kosova Sot Online)