Melinda Ademi publikon pamje provokuese, befason me linjat trupore

  • E.K /
  • 19 June 2024 - 09:50
Melinda Ademi publikon pamje provokuese, befason me linjat trupore

Këngëtarja, Melinda Ademi, ka publikuar pamje mjaft joshëse dhe atraktive në instastory, shkruan “Kosova Sot Online”.

Melinda ka treguar format e saja trupore tejet të fomësuara me veshjen e saj të ngushtë prej trupi.

Përndryshe, Melinda është mjaft aktive në skenën muzikor shqiptare, duke sjellur hite të ndryshme.

(Kosova Sot Online)