Luizi, Ermali dhe Dj Gimi – O po vijnë me “Mos luj”

  • E.K /
  • 19 June 2024 - 12:57
Luizi, Ermali dhe Dj Gimi – O po vijnë me  “Mos luj”

Luiz Ejlli, Ermal Fejzullahu dhe Dj Gimi – O po vijnë me një projekt të ri muzikor, shkruan “Kosova Sot Online”.

Lajmin e ka bërë të ditur Ermali, teksa ka publikuar një fotografi me Ejllin dhe Dj Gimi – O.

Ermali ka treguar se kënga do të publikohet së shpejti.

Kënga më e re e tyre do të titullohet “ Mos luj”.

(Kosova Sot Online)