'Tortura' vjen nga Dhurata Dora x Mc Kresha x Lyrical Son

  • A.P /
  • 20 June 2024 - 18:03
'Tortura' vjen nga Dhurata Dora x Mc Kresha x Lyrical Son

Tre këngëtarët e njohur Dhurata Dora x Mc Kresha x Lyrical Son kanë publikuar këngën më të re në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".


"Tortura" mban titullin kënga, e cila vjen nga treshja në fjalë.


Kënga vjen  e realizuar dhe me videoklip.

Premierë: "Tortura" nga Dhurata Dora x Mc Kresha x Lyrical Son

Dëgjim të këndshëm


(Kosova Sot Online)