Xhensila: Shumë e kam dasht ama nuk o kon fat

  • E.K /
  • 24 June 2024 - 11:25
Xhensila: Shumë e kam dasht ama nuk o kon fat

Këngëtarja, Xhensila Myrtezaj, të dielën ka publikuar bashkëpunimin me Ardian Bujupin dhe Noizyn, shkruan “Kosova Sot Online”.

Xhensila ka ndarë një pjesë nga teksti i këngës së fundit “Lamtumirë”.

Xhensila ka publikuar një fotografi me veshjen e saj të videoklipit më të ri.

“Shumë e kam dasht ama nuk o kon fat!”, ka shkruar Xhensila.

(Kosova Sot Online)