Albërije Hadërgjonaj dhe Bruno po vijnë me një bashkëpunim

  • E.K /
  • 25 June 2024 - 08:54
Albërije Hadërgjonaj dhe Bruno po vijnë me një bashkëpunim

Këngëtarët, Albërije Hadërgjonaj dhe Bruno nga Revolt Klan, po vijnë me një bashkëpunim të ri, shkruan “Kosova Sot Online”.

Kënga e tyre më e re do të titullohet “Për dashninë”, e cila do të publikohet shumë shpejt.

Albërija ka ndarë disa pamje nga prapaskenat e videoklipit më të ri.

(Kosova Sot Online)