Befason Beatrix, shfaqet në këtë gjendje

  • E.K /
  • 25 June 2024 - 13:39
Befason Beatrix, shfaqet në këtë gjendje

Këngëtarja, Beatrix Ramosaj, ka publikuar një fotografi pa filtër në instagramin e saj, shkruan “Kosova Sot Online”.

Këngëtarja është shfaqur me një grim të thjeshtë dhe flokë natyral.

Ndjekësit e saj e komplimentuan atë për dukjen e saj natyrale.

(Kosova Sot Online)