Mihrije Braha tregon një lajm të papritur

  • E.K /
  • 25 June 2024 - 13:50
Mihrije Braha tregon një lajm të papritur

Këngëtarja, Mihrije Braha, është mjaft aktive në rrjete sociale, ku publikon fotografi dhe video të ndryshme, shkruan “Kosova Sot Online”.

Mihrija përmes një video njoftoi se i është mbyllur llogaria në TikTok.

“Ma ka mbyll tik toku...tik tokun”, ka shkruar këngëtarja.

(Kosova Sot Online)