Elita Rudi realizon fotografi mahnitëse mes breshkave në këtë vend unik

  • E.K /
  • 10 July 2024 - 11:00
Elita Rudi realizon fotografi mahnitëse mes breshkave në këtë vend unik

Moderatorja e njohur, Elita Rudi dhe bashkëshorti i saj, këngëtari, Gjiko, kanë shkuar në një vend unik për të pushuar, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ata kanë zgjedhur vendet trpikale të Afrikës për t’i kaluar pushimet e tyre.

Elita ka publikuar disa fotografi atraktive me bikini, teksa ka realizuar disa fotografi të bukura në një liqen të mbushur me breshka.

(Kosova Sot Online)