Beatrix befason me stilin interesant të veshjes së saj

  • E.K /
  • 10 July 2024 - 11:47
Beatrix befason me stilin interesant të veshjes së saj

Këngëtarja, Beatrix Ramosaj, ka ardhur me disa fotografi atraktive, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ramosaj në instagramin e saj ka publikuar pamje me një fustan të shkurtër dhe dekolte të hapur.

Ajo që bie në sy është modeli unik i fustanit që këngëtarja ka veshur.

(Kosova Sot Online)