Adelina dhe Sabriu së shpejti me një bashkëpunim: Të puth baba lulen e ballit…

  • E.K /
  • 10 July 2024 - 13:24
Adelina dhe Sabriu së shpejti me një bashkëpunim: Të puth baba lulen e ballit…

Këngëtarët e e njohur dhe të cilët janë shumë të preferuar nga publiku shqiptar, Sabri Fejzullahu dhe Adelina Ismaili, shumë shpejt do të vijnë me një projekt muzikor, shkruan “Kosova Sot Online”.

Adelina ka publikuar një fotografi nga skenat e projektit më të ri me këngëtarin Sabri Fejzullahu.

Adelina shfaqet me një fustan nusërie, teksa duket bukur dhe tejet elegante me pamjen e saj.

Si duket kënga ka tematik babanë dhe vajzën.

“Të puth baba lulen e ballit…”, ka shkruar Adelina.

(Kosova Sot Online)