Ku do ta shohim Beniada Nishanin?

  • A.P /
  • 10 July 2024 - 14:36
Ku do ta shohim Beniada Nishanin?

Beniada Nishani e pyetur nëse do të jetë opinioniste krah Arbër Hajdarit në edicionin e 4 të BBV, ajo tha që ‘pse jo’, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Gjithashtu, Beniada u shpreh se i kanë pëlqyer opinionistët e këtij viti dhe se është e vështirë që të arrihet në këtë nivel.

 

Ka zëra që thonë se ti do të jesh opinionistja krah Arbër Hajdarit në “Big Brother VIP 4”

Beniada Nishani: A sa bukur, më pëlqen ky zëri, pse jo. Edhe pse më kanë pëlqyer shumë opinionistët këtë vit. Është shumë e vështirë të arrish në këtë nivel, po pse jo, një ditë mund të jetë diçka shumë e bukur.

Image

(Kosova Sot Online)