Nesër mblidhet Komisioni Parlamentar për Stabilizim Asociim, Kosovë – BE - Lajme - Kosova Sot
Nesėr mblidhet Komisioni Parlamentar pėr Stabilizim Asociim, Kosovė – BE

Nesėr mblidhet Komisioni Parlamentar pėr Stabilizim Asociim, Kosovė – BE

Nesër më, 02. 11. 2017, Komisioni Parlamentar për Stabilizim Asociim, Kosovë – BE do të mbajë mbledhjen e radhës.

Me këtë rast,  Komisioni do të zhvillojë punimet me këtë rend dite:
 
1.     Diskutimi i draft agjendës dhe draft programit të takimit të IV  të përbashkët të KPSA-së, BE-Kosovë që do të mbahet me datë, 15-16 nëntor 2017, në Strasburg.
2.     Ndarja e temave për diskutim, të paraqitura në draft agjendë.  

Mbledhja mbahet në ndërtesën e Kuvendit, salla S- 1, duke filluar nga ora 11:00.

(Kosova Sot)

3 orë e 9 minuta më parë
18/01/18
aaaaaaaa