Arrestim spektakolar i “bossit” të kokainës në Serbi - Lajme - Kosova Sot
Arrestim spektakolar i “bossit” tė kokainės nė Serbi

Arrestim spektakolar i “bossit” tė kokainės nė Serbi

Në Pragë dhe Novi Sad, anëtarët e një grupi të krimit të organizuar të dyshuar për trafikim të kokainës u arrestuan, nga policia serbe.

Përveç kokainës, policia konfiskoi përkohësisht rreth 110,000 euro, Porsche Panamera më të shtrenjtën, Audi A-8, Mercedes dhe automjete të tjera me vlerë më të vogël nga pesë të dyshuarit.

 (Kosova Sot)

22 orë e 10 minuta më parë
22/01/18
aaaaaaaa