Një motoçikliste si Anna - Sport - Kosova Sot
Njė motoēikliste si Anna

Njė motoēikliste si Anna

Anna Herrin është një nga modelet më të ndjekura dhe preferuara në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Bukuroshja nga Miami ka marrë pjesë në shumë sfilat a dhe reklama për kompani të ndryshme, por fama e saj u ndërkombëtarizua kur tregoi pasionin për motoçiklizmin.

Anna realizoi një set shumë të ‘nxehtë’ fotografik, mbi motorë, duke ngjallur interes, ndërsa tregoi se ka pasion për dy-rrotëshin dhe do të donte të garonte.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

(Kosova Sot)

14 orë e 33 minuta më parë
22/01/18
aaaaaaaa