​Lëndohet ylli i Cityt, largohet nga fusha duke qarë (Foto) - Sport - Kosova Sot
​Lėndohet ylli i Cityt, largohet nga fusha duke qarė (Foto)

​Lėndohet ylli i Cityt, largohet nga fusha duke qarė (Foto)

Probleme për Pep Guardiolan në ndeshjen që po zhvillohet ndaj Crystal Palace në Premierligë

Sulmuesi brazilian, Gabriel Jesus është lënduar në ndeshjen ndaj Crystal Palace dhe është detyruar më herët të largohet nga loja.

Ai në minutën e 23 është zëvendësuar nga Kun Aguero, ndërsa është larguar me lot në sy.

(Kosova Sot)

18 orë e 35 minuta më parë
16/01/18
aaaaaaaa