Valverde tregon se do të ketë prurje të reja në Barcelonë - Sport - Kosova Sot
Valverde tregon se do të ketë prurje të reja në Barcelonë

Valverde tregon se do të ketë prurje të reja në Barcelonë

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka lënë të kuptohet se gjiganti katalan do të kërkojë të sjellë lojtarë të rinj në skuadër gjatë këtij muaji.

Barça i prin renditjes tabelore në La Ligën spanjolle me nëntë pikë më shumë se përcjelli i parë, por Valverde ka sugjeruar se ka nevojë për prurje të reja për ta përforcuar skuadrën gjatë afatit kalimtar të janarit.

“Jemi klubi që jem dhe gjithmonë duam të përmirësohemi. Edhe ne duhet ta përforcojmë skuadrën në të njëjtën mënyrë si skuadrat tjera|, ka thënë ai për Barça TV. 

(Kosova Sot)

15 orë e 31 minuta më parë
24/10/18