Deputeti i LDK-së kapet me Haradinajn në komision: Nëse nuk të rrihet munesh me shku

  • S.A /
  • 22 October 2020 - 13:28
Deputeti i LDK-së kapet me Haradinajn në komision: Nëse nuk të rrihet munesh me shku

Ministrja Meliza Haradinaj-Stublla është duke raportuar para Komisionit për Integrime Europiane.

Gjatë raportimit ministria pati një përplasje me anëtarin e komisionit që vjen nga LDK, Faton Bislimi.

Bislimi i ta ministres se deputetët janë zotë shtëpie, dhe ” nëse nuk të rrihet mundesh me shku”

E ministrja Haradinja-Stublla i tha që mos të thotë fjal që ajo nuk i tha gjatë raportimit.

(Kosova Sot Online )