Pse u prenë drunjtë dhe u lëshuan dritat në kohë fushate?

  • A.P /
  • 23 nëntor 2020 - 21:10
Pse u prenë drunjtë dhe u lëshuan dritat në kohë fushate?

Nënkryetari i komunës së Podujevës Nexhmi Rudari i cili është kandidat i LDK’së për të parin e kësaj komune ka folur për projektet e fundit të cilat u realizuan në kohë fushate.

Rudari tha se ishte kërkesë e qytetarëve zëvendësimi i drunjve me të rinj dhe se sheshi ishte projekt i kahmotshëm.

Rudari tha se po punojnë për të mirën e qytetarëve derisa kështu nuk mendon kundër kandidati i tij nga VV, Shpejtim Bulliqi.

“Shpresoj që drunjtë e porositur nuk janë si palmat e Xhabir Zharkut”, provokoi ai Rudarin.

(Kosova Sot Online)