Biznesmeni që dyshohet se vrau veten varroset sot në orën 16:00

  • G.G /
  • 31 December 2020 - 13:39
Biznesmeni që dyshohet se vrau veten varroset sot në orën 16:00

Pronari i agjencionit turistik “Veneta Travel”, Ilaz Beqiri, dyshohet se i ka dhënë fund jetës së tij mëngjesin e sotëm rreth orës 09:30, në vendin e tij të punës, në rrugën “Garibaldi” në Prishtinë.

Varrimi i tij, sipas familjarëve, do të bëhet sot rreth orës 16:00 në varrezat e Dragodanit në Prishtinë.

“Të nderuar miq dhe familjarë, ju njoftoj se sot më 31 dhjetor 2020 ndërroi jetë baba jonë, Ilaz Beqiri. Varrimi i të ndjerit bëhet sot 31.12.2020 në ora 16:00 në varrezat e Dragodanit, Prishtinë. Për shkaqe të pandemisë nuk do të mbahet e pame”, ka shkruar djali i tij, Alban Beqiri, në profilin e tij në Facebook.

(Kosova Sot Online)