Pamje shqetësuese: Ja si pushkatohen tre të rinj shqiptarë nga ‘Tigrat’ e Arkanit

  • G.G /
  • 12 janar 2021 - 11:57
Pamje shqetësuese: Ja si pushkatohen tre të rinj shqiptarë nga ‘Tigrat’ e Arkanit

Në një video, e cila po qarkullon ne rrjetet sociale shihet se si forcat paramilitare serbe pushkatojnë tre të rinj shqiptarë.

Në bazë të përshkrimit të videos besohet se ajo është bërë në regjionin e Kaçanikut dhe të rinjtë shqiptarë janë ekzekutuar nga tigrat e kriminelit serb Arkan.

https://www.youtube.com/watch?v=EQYKAw6OiTY&feature=emb_title

(Kosova Sot Online)