Vetura godet biçiklistin në Graçanicë

  • A.P /
  • 05 mars 2021 - 20:07
Vetura godet biçiklistin në Graçanicë

Një person është lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur sonte rreth orës 17:00 në Graçanicë.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Agron Borovci.

“Rreth orës 17:00, në Graçanicë ka ndodhur një aksident trafiku në mes të veture dhe nje biçiklisti (i mitur). Bazuar në të dhënat fillestare si pasojë e aksidentit, është lënduar drejtuesi i biçikletës. I njëjti është dërguar për tretman mjekësor”, ka thënë Borovci

Me rastin po merret njësiti i trafikut.


(Kosova Sot Online)