Gjendet i vdekur 29-vjeçari shqiptar që masakroi gruan

  • E.K /
  • 18 March 2021 - 13:34
Gjendet i vdekur 29-vjeçari shqiptar që masakroi gruan

Gjendet një person i vdekur në Fier. Mësohet se trupi i pajetë është gjetur në fushën e grumbullimit të mbetjeve.

Raportohet se viktima është 29-vjeçari Demokrat Medinaj, i cili masakroi me thikë bashkëshorten Irvana Medinaj.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetime.

(Kosova Sot Online)