Gjendet pa shenja jete një 4-vjeçar

  • A.P /
  • 04 maj 2021 - 20:35
Gjendet pa shenja jete një 4-vjeçar

Një fëmijë është gjetur pa shenja jete në komunën e Dragashit.

Kështu ka bërë të ditur  zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj.

Sipas Policisë, fëmija ishte duke luajtur në afërsi të lumit dhe si rrjedhojë e pakujdesisë ka rënë në lumë.


(Kosova Sot Online)