Vritet një burrë në Pejë

  • E.K /
  • 07 maj 2021 - 14:27
 Vritet një burrë në Pejë

Një vrasje ka ndodhur në fshatin Vitomiricë të Pejës. Viktima është 60-vjeçar.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

“Rreth orës 13;15, në rrugën “Hysen Hykaj” në Vitomiricë, pas një mosmarrëveshje është therur me thikë një burrë dhe është dërgu në emergjencë dhe mjeku kujdestar e ka konfirmuar vdekjen e tij. Viktima është i moshës rreth 60-vjeçare. Dy të dyshuar për rastin janë arrestuar dhe janë duke u intervistuar”, ka thënë Gashi.

(Kosova Sot Online)