Aksident i rëndë në Ferizaj, konfirmohet se ka të vdekur

  • A.P /
  • 06 qershor 2021 - 16:56
Aksident i rëndë në Ferizaj, konfirmohet se ka të vdekur

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak çastesh në Ferizaj.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Ferizajt, Kanun Veseli.

Ai tha se aksidenti është mjaftë i rëndë dhe ka të vdekur, por për detaje shtesë do të prononcohen sapo t’i marrin informacionet nga terreni.


(Kosova Sot Online)