Një grua nga Lipjani raporton në Polici se një person e futi me dhunë në veturë dhe më pas e dhunoi

  • E.K /
  • 01 korrik 2021 - 09:38
 Një grua nga Lipjani raporton në Polici se një person e futi me dhunë në veturë dhe më pas e dhunoi

Një grua nga Lipjani ka raportuar në Polici se një person i panjohur e ka marr në veturën e tij me forcë dhe më pas e ka dhunuar.

Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se janë duke e hetuar rastin.

“Lipjan 29.06.2021 – 12:00. Viktima femër  kosovare ka informuar se një persona i pa njohur me forcë e kishte marr në veturën e tij dhe më pas e kishte dhunuar. Njësit përkatëse policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në raport.

(Kosova Sot Online)