Prishtinasja rrah nënën e saj, ajo në polici tregon se probleme po i shkakton edhe dhëndrri

  • G.G /
  • 10 July 2021 - 12:57
Prishtinasja rrah nënën e saj, ajo në polici tregon se probleme po i shkakton edhe dhëndrri

Një rast i rëndë i dhunës në familje është raportuar në Prishtinë.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se viktima femër kosovare ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga vajza e saj, e dyshuara femër kosovare  dhe në vazhdimësi ka probleme me të njëjtën dhe  bashkëshortin e të dyshuarës mashkull kosovar me të cilët jetojnë në bashkësi familjare.

Siç ka thënë policia, rasti është duke u hetuar.

Ndërkaq, nuk raportohet për të arrestuar.

(Kosova Sot Online)