Moti për dy ditët e ardhshme

  • E.K /
  • 20 korrik 2021 - 15:01
Moti për dy ditët e ardhshme

Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. 

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 13-15 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 25-26 gradë Celsius. 

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes.

(Kosova Sot Online)