Vdes gjinekologia Mevlyde Iljazi

  • A.P /
  • 01 gusht 2021 - 18:17
Vdes gjinekologia Mevlyde Iljazi

Ka vdekur gjinekologia nga Gjilani, Mevlyde Iljazi.

Iljazi ka punuar si gjinekologe në spitalin e Gjilanit e po ashtu edhe në klinikë private.

Lajmin për vdekjen e saj e kanë bërë familjarë të saj.

“Njoftim mortor! Te nderuar familjar dhe miq, ju njoftojme se sot me 01.08.2021 ka nderruar jete nena jone Dr.Mevlyde Ilijazi. Varrimi do te behet neser ndersa per kohen ju njoftojmë”, ka shkruar në Facebook vajza e saj.


(Kosova Sot Online)